بسیج    

هر کسی که در دل برای سرنوشت خود، سرنوشت این ملت و آینده ایران اسلامی ارزش قایل است، آن کسی که برای استقلال و هویت ملت خود ارزش قایل است، آن کسی است که از تسلط قدرتهای بیگانه بیزار است، آن کسی که براش آینده این کشور و این ملت و آینده دینای اسلام یک هدف بزرگ محسوب می‌شود، او بسیجی است. «مقام معظم رهبری»
فعالیتهای بسیج دانشکده شامل سه حوزه علمی، فرهنگی و سیاسی می‌باشد. تقریبا اکثر فعالیتهای علمی فوق برنامه دانشکده از قبیل برگزاری سمینارهای علمی و کلاسها آموزشی بر عهده بسیج دانشکده بوده که با احیای مجدد انجمن علمی، تا حدودی از این مسولیت سنگین کاسته شده یکی از شاخص ترین فعالیتهای بسیج دانشکده، انتشار نشریه نقطه سرخط است که در حال حاضر از فعال ترین نشریات دانشکده به شمار می‌آید.

انجمن علمی

ایجاد زمینه­های مناسب برای تجلی استعداد ها، برانگیختن خلاقیت و شکوفایی علمی دانشجویان، هدایت فعالیتهای فوق برنامه دانشجویی موجود به سمت ثمر بخشی بیشتر از دلایل تاسیس این نهاد علمی دانشجویی از سال 1385 می­باشد.
برگزاری کلاسهای آموزشی، سخنرانی، نمایش فیلم­ و سمینار علمی در کنار برگزاری مراسمی مانند استقبال از ورودیهای جدید و همکاری در رخدادهای مهم علمی دانشکده از فعالیتهای انجمن علمی در راستای نیل به این اهداف است.
حمایت از ایده های جدید و طرح های علمی دانشجویی از وظایفی است که انجمن علمی بر عهده دارد.

انجمن اسلامی

انجمن اسلامی دانشجویان یک نهاد مستقل دانشجویی می باشد.اعضای انجمن توسط دانشجویان دانشکده ، از طریق انتخابات سالانه انتحاب می شوند.انجمن اسلامی طبق اساسنامه اتحادیه انجمن های اسلامی فعالیت می کند. ( دفتر تحکیم وحدت)
فعالیت های این تشکل در حوزه فرهنگی ، سیاسی ، صنفی و علمی می باشد.
از فعالیت های انجمن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
چاپ نشریه ، برگزاری جلسات سیاسی و دانشجویی ، دیدار با نمایندگان احزاب سیاسی ، برگزاری مراسم شب یلدا و افطاری و دیگر مناسبت های ملی و مذهبی ، اردوهای دانشجویی ، برگزاری مسابقات ورزشی و ...