کتابخانه دانشکده

کتابخانه دانشکده الهیات و ادیان با تعداد تقریبی 9 هزار کتاب فارسی و عربی، هزار کتاب لاتین به‌علاوه 4 هزار کتاب مرجع شامل موضوعات فلسفه، تاریخ، کلام، عرفان، دین و اخلاق می‌باشد. کتاب‌های وقفی سرکار خانم صفایی فراهانی نیز به مجموعه این کتابخانه اضافه شده که بالغ بر 700 نسخه کتاب و مدارک و دست نوشته‌‌های ایشان می‌باشد. کتابخانه به‌صورت گنجینه باز برای کلیه اعضای هیات‌علمی و کارمندان ارائه می‌گردد. برای دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی دانشکده نیز کتابخانه به‌صورت قفسه باز است. بدیهی است کتاب‌های مرجع و کتاب‌های وقفی امانت داده نمی‌شوند و استفاده از آنها فقط در محل کتابخانه امکان‌پذیر است.
پایان‌نامه‌ها:
تعداد پایان‌نامه‌های دفاع شده در دانشکده الهیات و ادیان بیش از 230 جلد می‌باشد. کلیه پایان‌نامه‌های قدیمی که به‌صورت نسخه کاغذی بودند بایگانی شده و دسترسی به آنها مقدور نیست. در واقع کتابخانه فاقد بخش پایان‌نامه‌ است و پایان‌نامه‌های دانشکده از طریق سامانه کتابخانه مرکزی (https://centlib.sbu.ac.ir) قابل دسترسی می‌باشند.
نشریات:
پایگاه‌های اطلاعاتی لاتین و فارسی نشریات داخلی دانشگاه تهیه شده و در اختیار عموم است. اعضای دانشگاه می‌توانند در آنها جستجو کرده و یا مقالات خود را بارگذاری نمایند.
اطلاعات تماس:
29902259
22431785
پیوندها:
جستجو در منابع کتابخانه
گنجینه کتاب
پایگاه‌های اطلاعاتی لاتین
پایگاه‌های اطلاعاتی داخلی
کتابخانه مرکزی دانشگاه
ایران داک
مگ ایران
پایگاه مجلات تخصصی نورمگز
سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
کتابخانه و مرکز اسناد آستان قدس رضوی
کتابخانه آیت مرعشی نجفی
پایگاه‌های اطلاع‌رسانی
دانلودها:
آیین‌نامه‌ و خط مشی کتابخانه دانشکده
فهرست نشریات دانشگاه